Elnémulva – amikor nincs új üzenet
Van, amikor nagyon várunk egy üzenetet - és van, amikor a miénket várja valaki. Hiába. Miért nem válaszolunk egymásnak?
Van, amikor nagyon várunk egy üzenetet - és van, amikor a miénket várja valaki. Hiába. Miért nem válaszolunk egymásnak?
Kapcsolatok, amik nem tartanak örökké. Hagyjuk elmúlni őket, vagy küzdjünk értük?
Az érzelmek kimutatása mindkét nem esetében a kiegyensúlyozott élet velejárója...lenne...ha...